91 452 84 20
///Światowej klasy laboratoria NOW

Światowej klasy laboratoria NOW

Nasze laboratoria zapewniają to, że dostajesz czyste, bezpieczne, naturalne i działające produkty

Aby mieć pewność, że dostaniesz to, czego szukasz w naturalnym produkcie, wykorzystujemy kompleksowe badania laboratoryjne. W firmie NOW® dokonaliśmy znacznych inwestycji we własne laboratoria, tak abyśmy mogli testować nasze produkty na różnych etapach procesu produkcji. Jesteśmy jednym z niewielu producentów, którzy mają możliwość wykonywania tego rodzaju badań u siebie.
W ciągu zaledwie jednego miesiąca możemy wykonać aż 16 000 pojedynczych testów. Prowadzimy testy aby wypełnić wymagania FDA dotyczące produkcji suplementów diety. Jednakże robimy więcej niż tylko spełnienie tych wymagań.⦁ Chcesz dostać naturalne produkty, które Ci odpowiadają.

  • Chcesz wiedzieć, że są wolne od zanieczyszczeń.
  • I chcesz być pewien, że zawierają te składniki, których listę widziałeś na etykiecie.

Co testujemy i dlaczego…

Testujemy wszystkie surowce

Dbamy o to, aby surowce które przechodzą przez bramę naszego zakładu, a także suplementy opracowane i wyprodukowane na zewnątrz, spełniały standardy GMP.

  • Testujemy aby upewnić się, że nie ma w nich pleśni, bakterii ani biologicznego skażenia.
  • Testujemy aby sprawdzić, czy surowce są zgodne z deklaracją dostawcy i czy odpowiadają składnikom których używamy w naszych suplementach.
  • Testujemy aby upewnić się, że nasze surowce nie zawierają szkodliwych ilości ciężkich metali.
  • Testujemy aby upewnić się, że nasze surowce nie zostały zafałszowane.
  • I nie poprzestajemy na sprawdzeniu materiałów, które do nas docierają.

Testujemy nasze urządzenia produkcyjne

Aby upewnić się, że produkty które z ufnością kupujesz od nas są wolne od zanieczyszczeń, sprawdzamy rozmaite obszary w naszym zakładzie produkcyjnym na obecność niepożądanych mikrobów.

Testujemy gotowe produkty

Gdy wszystko jest już wymieszane i zapakowane, testujemy gotowe produkty zgodnie z wymaganiami aktualnych dobrych praktyk wytwarzania (cGMPs) ustalonymi przez FDA. Ta ostatnia faza testowania zapewnia, że produkt na końcu linii produkcyjnej jest zgodny z naszymi specyfikacjami i jest wolny od zanieczyszczeń.

Dokładne testowanie wymaga doskonałego wyposażenia oraz wykwalifikowanego personelu

Można testować wszystko. Jednakże jeśli nie przywiązuje się wagi do dwóch czynników, to testowanie nie na wiele się zda.

Dysponujemy odpowiednią aparaturą

Nasze niedawno odnowione i rozbudowane laboratoria są wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę do testowania. Mamy urządzenia do spektrometrii mas sprzężonej z plazmą wzbudzaną indukcyjnie (ICP-MS), wysokosprawne chromatografy cieczowe (HPLC) oraz a nowy spektroskop fourierowski pracujący w podczerwieni (FTIR) i spektrometr pracujący w zakresie światła widzialnego oraz w nadfiolecie (UV/VIS). Podstawowe analizy są również przeprowadzane w naszych laboratoriach, z wykorzystaniem chromatografii gazowej (GC). Ponadto dodaliśmy supernowoczesne wyposażenie do analizy czasu przelotu w chromatografii cieczowej ze spektrometrią masową (TOF-LCMS), które pomoże nam w testowaniu trudnych do zbadania produktów.

Wyposażenie laboratoriów jest tylko tak dobre jak dobrzy są ludzie, którzy się nim posługują

Chemicy analityczni firmy NOW są powszechnie uznawani za należących do najlepszych w branży. Nasz zespół ekspertów – naukowców i techników o wysokich kwalifikacjach – pracuje nad przygotowaniem nowych, udoskonalonych metod analitycznych, zapewniających największą możliwą do osiągnięcia dokładność. Możesz mieć pewność, że produkty firmy NOW należą do najlepszych na rynku – dzięki wielu testom, które prowadzimy na każdym etapie powstawania produktu.

 

2017-11-24T08:28:59+00:00