91 452 84 20
///Odżywki dla sportowców wolne od zafałszowanych składników – dla doskonałego zdrowia i doskonałych wyników

Odżywki dla sportowców wolne od zafałszowanych składników – dla doskonałego zdrowia i doskonałych wyników

Marka NOW® Sports

NOW® Sports stanowi wyspecjalizowaną w odżywianiu sportowców część NOW®, dwukrotnego zdobywcy wyróżnienia Manufacturer of the Year w branży produktów naturalnych. W ciągu ostatnich pięciu dziesięcioleci firma NOW odegrała kluczową rolę w ukształtowaniu branży suplementów diety w takiej postaci w jakiej znamy dzisiaj, a nasze podstawowe wartości nigdy nie oddaliły się od pierwotnej wizji naszego założyciela. Od pierwszego dnia działalności unikamy stosowania składników syntetycznych, substancji zafałszowujących składniki, wypełniaczy, a także wprowadzającej w błąd informacji na etykietach.

Z biegiem lat WADA (Światowa Agencja Antydopingowa) coraz lepiej poznała fałszowanie suplementów dla sportowców, o czym świadczy stale modyfikowana lista zakazanych substancji. Niestety, nie przeszkodziło to niektórym firmom w nieuczciwych praktykach, które nadal szkodzą dobremu imieniu naszej branży. Niezamierzone, nie ujawnione, a nawet umyślne dodawanie śladowych ilości substancji dopingowych stało się poważnym zagrożeniem dla stosujących naturalne środki sportowców którzy, aby móc konkurować, muszą poddawać się obowiązkowym testom na obecność substancji zakazanych. My sami jesteśmy sportowcami i zjawisko to jest sprzeczne z tym wszystkim, co do tej pory reprezentowaliśmy w NOW Sports. Rozumiejąc trudną sytuację sportowca w dzisiejszych czasach wdrożyliśmy rygorystyczne procedury w fazie produkcji i kontroli aby zagwarantować, że nasze produkty nie są zanieczyszczone zakazanymi lub nielegalnymi substancjami.

Testowanie produktów, laboratoria

Podobnie jak Ty, my również jesteśmy sportowcami, wymagającymi doskonałości: wymagamy doskonałości od nas samych i perfekcyjności  naszych produktów. To niezmienne dążenie do tego aby być najlepszym jest jednym z powodów, dla których NOW Sports jest liderem w naturalnym odżywianiu. Inne marki wykorzystują krzykliwą reklamę i angażują celebrytów aby sprzedawać swoje produkty. My koncentrujemy się na uzyskiwaniu doskonałej budowy ciała, pokonywaniu osobistych i zawodowych rekordów oraz na wspieraniu naturalnymi środkami osobistych celów fitness naszych klientów. Dla nas liczy się czystość, moc oraz tożsamość produktu. I te trzy cechy gwarantujemy. Oto w jaki sposób to osiągamy.

 • Dzięki najnowocześniejszym zakładom produkcyjnym i laboratoriom w stanach Illinois i Nevada, a także dzięki pracującym u nas doktorom nauk i lekarzowi oraz certyfikowanemu toksykologowi, NOW Sports jest dobrze wyposażony aby zapewnić najwyższą jakość oraz zagwarantować czystość i moc swoich produktów. Należymy do wąskiego grona producentów, którzy zapraszają klientów i konsumentów do zwiedzania swoich obiektów, aby mogli osobiście obserwować nasze zaangażowanie w zapewnienie jakości.
 • Zakupujemy wyłącznie takie składniki, które wypełniają nasze rygorystyczne wymagania co do jakości. Wszyscy dostawcy muszą przestrzegać tych standardów, a każda dostarczona partia jest przed przyjęciem testowana pod kątem tożsamości. Te, które nie spełniają naszych wymagań, nie przechodzą dalej, i nie ma tu żadnych wyjątków.
 • Nasze suplementy odżywcze dla sportowców przechodzą wewnętrzne testy w firmie, przy użyciu najnowocześniejszej aparatury analitycznej jaka jest dziś dostępna. Ponadto, w przypadku niektórych produktów wymagających specjalistycznych testów, korzystamy z zewnętrznych laboratoriów. Na etykietach naszych produktów podajemy wszystkie składniki.
 • Opracowaliśmy najnowocześniejszą metodę testowania składników naszych produktów dla sportowców pod kątem obecności zakazanych substancji i nielegalnych substancji fałszujących skład, w tym sterydów, leków na odchudzanie, na zaburzenia erekcji oraz takich substancji fałszujących produkt, które bywają dodawane ze względów ekonomicznych, jak melamina. To wszystko robimy po to, abyś mógł mieć całkowite zaufanie do czystości naszych produktów przeznaczonych dla sportowców.
 • Jeżeli to tylko możliwe, używamy naturalnych, organicznych składników, w tym niemodyfikowanych genetycznie. Nie używamy sztucznych słodzików ani syntetycznych substancji smakowych i zapachowych.
 • Nasz kompleksowy program kontroli alergenów pozwala uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego w całym procesie produkcyjnym. Podczas gdy większość produktów naszej linii jest bezglutenowa, oferujemy również niektóre formuły zawierające gluten, i tę informację można znaleźć na etykiecie w oświadczeniu czego nie zawiera produkt. Podawanie pełnej informacji na etykietach stanowi ważną część naszego programu jakości.
 • Nasi dietetycy, chemicy, technolodzy żywności, naukowcy i personel medyczny opracowują produkty NOW w oparciu o najlepszą dostępną wiedzę naukową i wyniki aktualnych badań, wykorzystując naturalne składniki i dobierając moc na poziomie zgodnym ze standardami żywieniowymi i próbami klinicznymi.

Oprócz pasji do zapewnienia jakości i efektywności produktów, mamy również szacunek dla świata, z którego zostały pozyskane. W NOW i NOW Sports czujemy się zobowiązani do uczynienia wszystkiego co w naszej mocy aby chronić naszą planetę.

Wyróżnienia

W ciągu paru ostatnich lat NOW® Foods oraz NOW® Sports doceniono za ciągłe dążenie do doskonałości produktów, szeroki wachlarz oferty oraz za społeczną odpowiedzialność. Poniższa lista przedstawia zaledwie kilka spośród  wyróżnień, którymi zostaliśmy uhonorowani.

Wielokrotnie zdobyte wyróżnienia:

 • Najlepsza linia produktów odżywczych dla sportowców Whole Foods Magazine, Natural Choice Awards
 • Najlepsze wzmocnienie mięśni Vitamin Retailer Magazine, Vity Awards
 • Najlepsze białko i izolat białka w proszku Vitamin Retailer Magazine, Vity Awards
 • Najlepszy produkt przeznaczony dla sportowców 100% Czysty izolat białka serwatkowego Vitamin Retailer Magazine, Vity Awards
 • Najlepsza kompletna linia suplementów Whole Foods Magazine, Natural Choice Awards
 • Najlepsze białka serwatkowe Whole Foods Magazine, Natural Choice Awards
2018-09-26T14:47:24+00:00