Loading...
  91 452 84 20
//Jakość i bezpieczeństwo
Jakość i bezpieczeństwo2017-12-05T08:28:10+00:00

Niezależnie od tego, czy szukasz naturalnego substytutu cukru aby zadowolić swoje kubki smakowe, zdrowych przekąsek do spiżarni, idealnej herbaty ziołowej dopasowanej do każdego nastroju, czy też czegoś co sprawi, że jedzenie bezglutenowe stanie się łatwe w przygotowaniu i smaczne – wybór marki NOW zapewnia, że głównym składnikiem jest zawsze jakość.

Przeprowadziliśmy długofalowe inwestycje w najnowocześniejszą technologię analityczną aby zapewnić, że wszystkie wyprodukowana przez nas produkty spożywcze są nie tylko bezpieczne, ale także świeże i zdrowe. Składniki, które przyjmujemy do produkcji są testowane pod kątem zapewnienia smaku i świeżości, zaś nasze wewnętrzne centrum innowacji kulinarnych ułatwia przeprowadzanie ocen sensorycznych i testowanie składników w rzeczywistych przepisach.

Wszystkie produkty spożywcze NOW są niemodyfikowane genetycznie, a wiele z nich jest koszernych i nie zawiera alergenów. W NOW ułatwiamy wprowadzanie do diety świeżych, zdrowych i naturalnych produktów spożywczych, oferując zawsze wyjątkową jakość i smak.

Nie znaleziono żadnych wpisów.