91 452 84 20
///Etykiety NOW nie oszukują: Co jest na etykiecie, to znajduje się w słoiczku

Etykiety NOW nie oszukują: Co jest na etykiecie, to znajduje się w słoiczku

Czytasz etykiety zawierające skład suplementu. Chcesz mieć pewność, że to co opisano na etykiecie znajdziesz w słoiczku.

Właśnie dlatego NOW® tak poważnie podchodzi do kwestii etykiet. Przed laty założyciel firmy NOW®, Elwood Richard wraz oraz jego brat Lou pomagali stowarzyszeniu Natural Products Association (NPA) w przygotowywaniu programu Tru-Label.

My kontynuujemy uczestnictwo w tym programie. Co roku nasze produkty podlegają losowemu badaniu na zgodność z wymaganiami. Produkty te w każdym roku są testowane aby upewnić się, że zawartość słoiczka odpowiada informacji podanej na etykiecie.

Składamy Ci prostą obietnicę

Wszystkie etykiety umieszczone na naszych produktach – na suplementach, na produktach do pielęgnacji oraz na produktach żywnościowych – są tworzone według jednolitych zasad:

 • Zapewniamy Cię, że skład podany na etykiecie dokładnie odpowiada zawartości słoiczka. Między produktem a informacją na jego etykiecie nie powinno być żadnej różnicy.
 • Od roku 2000 mamy certyfikację stowarzyszenia Natural Products Association na zgodność z GMP.
 • Etykiety naszych produktów są zgłaszane do programu Tru-Label, prowadzonego przez Natural Products Association.
 • Nie ma ukrytych składników. Wszelkie nieaktywne składniki są podane.
 • Podajemy czy w produkcie są jakieś potencjalne alergeny, ze względu na zanieczyszczenia krzyżowe.
 • Wytwarzamy również linię produktów żywnościowych w 100% bezglutenowych oraz przyjaznych alergikom – na urządzeniach, które nie są wykorzystywane do produktów zawierających takie składniki.
 • Podajemy w jakiej formie dany składnik występuje w preparacie.
 • Gdzie jest to możliwe, składniki są standaryzowane pod względem siły działania.
 • Składniki chronione znakami towarowymi są weryfikowane przez dostawców i oznaczane znakami towarowymi.
 • Etykiety naszych produktów są umieszczone w bazie etykiet suplementów prowadzonej przez National Institute of Health (Narodowe Instytuty Zdrowia).

Dokonaliśmy dużych inwestycji w rozwój naszych laboratoriów oraz personelu, aby mieć możliwość prowadzenia testów w jak najszerszym zakresie. W ciągu miesiąca możemy wykonać aż 16 000 pojedynczych testów weryfikujących jakość zarówno stosowanych surowców jak i gotowych produktów.
Podobnie wielką uwagę przywiązujemy do ścisłości informacji podawanych na etykietach.

Nieznaczne różnice w etykietach

Czasem możesz zauważyć drobne różnice pomiędzy informacją na stronie internetowej NOW® a informacją na etykiecie umieszczonej na słoiczku, lub też różnicę pomiędzy dwiema etykietami pochodzącymi z różnych partii tego samego produktu.

Te nieznaczne zmiany są wprowadzane, ponieważ:

 • Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem procesów produkcyjnych oraz poprawą bezpieczeństwa i jakości naszych produktów. Każde z tych ulepszeń może prowadzić do niewielkich zmian w produkcie lub na etykiecie produktu. Na przykład możemy zmienić standaryzację składnika w celu poprawienia jego jakości.
 • Zawsze korzystamy z najlepszych metod naukowych i doskonalimy nasze sposoby testowania. Czasami nowsze, bardziej nowoczesne metody dają inny wynik testu. W takim przypadku modyfikujemy etykietę, aby to odzwierciedlić. Badany składnik nie uległ zmianie. Zmieniła się metoda, obecnie stosujemy lepszą metodę analityczną i wyniki testów zostają opisane inaczej niż poprzednio.
 • Produkujemy i dystrybuujemy naturalne produkty. Oznacza to, że składniki naszych produktów są naturalnego pochodzenia lub są przetwarzane w minimalnym stopniu.
 • Cykle zbiorów, pory roku i inne czynniki mają wpływają na nasze dostawy naturalnych składników. Czasem, na przykład na skutek słabych zbiorów, niektóre gatunki lub postacie ziół mogą nie być dostępne w takim stopniu jak poprzednio. Może wystąpić potrzeba pozyskania pewnego składnika od innego dostawcy, aby zapewnić Ci możliwość zaopatrywania się w produkt który Ci odpowiada. Etykieta produktu poprawnie określi składnik użyty w danej partii produkcyjnej.

W większości przypadków tego rodzaju różnice nie wpływają na skuteczność produktu i kontynuując przyjmowanie produktu o nieznacznie zmienionej formulacji można nie zauważyć żadnych różnic w działaniu. My zapewniamy, że tego rodzaju zmiany nie mają wpływu na bezpieczeństwo produktu.

Można to krótko podsumować – gdy czytasz etykietę na naszym produkcie, masz pewność, że: Co jest na etykiecie, to znajduje się w słoiczku.

2017-11-24T08:28:59+00:00