91 452 84 20
///Czy suplementy działają?

Czy suplementy działają?

Naukowe podstawy produktów NOW

Wejdź do dowolnego sklepu z naturalnymi produktami i rozejrzyj się. Większość suplementów które widzisz i składników w nich zawartych została w pewnym stopniu przestudiowana przez naukowców i badaczy. Jakość i bezpieczeństwo produktów NOW® weryfikujemy w badaniach i badania stanowią podstawę naszego procesu rozwoju produktu. Choć z pewnością jest wiele takich naturalnych składników które nie zostały dokładnie przestudiowane, to jest także wiele takich, którym poświęcono liczne, przekonujące i ogólnie akceptowane prace badawcze.

Na przykład, to właśnie badania pozwoliły sformułować stwierdzenie dotyczące kwasów tłuszczowych omega-3, które zostało zatwierdzone przez FDA: “Badania wskazują, choć nie w sposób rozstrzygający, że spożycie kwasów tłuszczowych omega-3: EPA i DHA może zmniejszać ryzyko choroby wieńcowej serca”. Uzyskanie tego wniosku dotyczącego korzystnego wpływu na zdrowie, który został poparty przez FDA, wymagało dziesięcioleci studiów, testów oraz badań klinicznych. Umożliwia to nauka i nauka wykazuje, że nasze produkty działają.

Prace rozwojowe przy tworzeniu nowych produktów

W firmie NOW nauka i badania znajdują się w centrum prac rozwojowych przy tworzeniu nowych produktów.

  • Stwierdzenia dotyczące korzystnego wpływu na zdrowie, które umieszczamy na etykietach naszych produktów, mają uzasadnienie w wynikach badań. Stosujemy składniki, które przeszły badania kliniczne oraz laboratoryjne.
  • Stwierdzenia umieszczone na naszych etykietach są ścisłe. Dla zapewnienia, że stwierdzenia są dokładne i uprawnione, zarówno w odniesieniu do wpływu na zdrowie jak i w odniesieniu do składu, wykorzystujemy dane naukowe.
  • Badania mówią nam jak dużo danego składnika należy użyć w produkcie. Informacje takie jak: dawkowanie, porcja oraz, w wielu przypadkach, zalecany sposób użycia – są oparte na dawkach stosowanych w przeprowadzonych badaniach klinicznych.
  • Śledzimy najnowsze badania oraz publikacje z nowych studiów aby mieć aktualne informacje o najnowszych trendach związanych ze zdrowiem oraz z najpilniejszymi potrzebami w obszarze wellness współczesnych konsumentów. Aby zaspokoić te potrzeby, odpowiednio projektujemy nasze najnowsze produkty i aktualizujemy istniejące formuły.

Dowodem są produkty

Skąd więc wiemy, że produkty NOW® są oparte na właściwych formułach? – świadczy o tym fakt, że wiodące uniwersytety i laboratoria proszą o nasze produkty do prowadzenia badań klinicznych.

Zaakceptowanie do badań zależy od integralności i spójności zastosowanych procesów i materiałów. Kiedy badacze potrzebują suplementów, na których etykietach znajdują się wiarygodne stwierdzenia i które spełniają ich kliniczne standardy jakości i czystości, zwracają się do NOW.

2017-11-24T08:28:58+00:00